Yhteystiedot

  • Facebook - Kirkkonummi JHL
  • Postit - Kirkkonummen JHL 443, PL100 02401 Kirkkonummi
  • Sähköposti - kirkkonummijhl@gmail.com
  • Sihteeri - Makkonen Tanja
  • Toimitila TUPA - Lukkarinmäki 1B (katutaso)
  • Puheenjohtaja - Nyberg Stig 0405897930
  • Pääluottamusmies - Juuti Katja 040-1269857
  • Siuntion luottamusmies- Laakso-Sopukki Anne 0443861508

Yhdistyksem toimihenkilöt 2020

  • Puheenjohtaja, Nyberg Stig ( stigjohannyberg@gmail.com)
  • Varapuheenjohtaja, Juuti Katja
  • Sihteeri, Makkonen Tanja ( tanja.makkonen@kirkkonummi.fi)
  • Pääluottamusmies, Juuti Katja ( katja.juuti@kirkkonummi.fi)
  • Varapääluottamusmies, Saarimaa Riki ( riki.saarimaa@kirkkonummi.fi)
  • Siuntion luottamusmies, Laakso-Sopukki Anne ( anne.laakso-sopukki@edu.siuntio.fi)
  • Keittiön luottamusmies, Kettunen Tanja ( tanja.kettunen1975@gmail.com)
  • Päivähoidon luottamusmies, Häkkinen Tuija ( tuija.hakkinen@kirkkonummi.fi)
  • Koulunkäyntiavustajien luottamusmies, Petäjä Jenni ( jenni.petaja@kirkkonummi.fi)
  • Taloudenhoitaja/Jäsenasiainhoitaja, Mattila Elina ( elina.mattila@kirkkonummi.fi)
  • Hallituksen jäsen, Donzen Marika ( marika. donzen@gmail.com)
Yhteydenotto *