Yhteystiedot

  • Facebook - Kirkkonummi JHL
  • Postit - Kirkkonummen JHL 443, PL100 02401 Kirkkonummi
  • Sähköposti - kirkkonummijhl@gmail.com
  • Sihteeri - Makkonen Tanja
  • Toimitila TUPA - Lukkarinmäki 1B (katutaso)
  • Puheenjohtaja - Ari Liuhta 0400747670
  • Pääluottamusmies - Juuti Katja 0401269857
  • Siuntion luottamusmies- Laakso-Sopukki Anne 0443861508

Yhdistyksen toimihenkilöt 2021

  • Puheenjohtaja, Ari Liuhta ( ari.liuhta@kirkkonummi.fi)
  • Varapuheenjohtaja, Juuti Katja
  • Sihteeri, Makkonen Tanja ( tanja.makkonen@kirkkonummi.fi)
  • Pääluottamusmies, Juuti Katja ( katja.juuti@kirkkonummi.fi)
  • Varapääluottamusmies, Saarimaa Riki ( riki.saarimaa@kirkkonummi.fi)
  • Siuntion luottamusmies, Laakso-Sopukki Anne ( anne.laakso-sopukki@edu.siuntio.fi)
  • Keittiön luottamusmies, Annu Saarentaus ( annu.saarentaus@kirkkonummi.fi)
  • Päivähoidon luottamusmies, Häkkinen Tuija ( tuija.hakkinen@kirkkonummi.fi)
  • Taloudenhoitaja/Jäsenasiainhoitaja, Sini Ylipuranen( sini.ylipuranen@kirkkonummi.fi)
  • Hallituksen jäsen, Elina Mattila ( elina.mattila@kirkkonummi.fi)
Yhteydenotto *